f650.ro

Forumul posesorilor de BMW F650
Acum este Joi Dec 14, 2017 5:13 am

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 25 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: BMW Camp
MesajScris: Vin Mar 25, 2011 9:55 pm 
Neconectat

Angi scrie:
vmm scrie:
Discutiile ce nu aveau legatura cu subiectul acestui topic au fost MUTATE (nu sterse) aici:
http://f650.ro/forum/viewtopic.php?f=24&t=555" target="_new" target="_new" target="_new" target="_new" target="_new" target="_new" target="_new" target="_new" target="_new" target="_new

Ia uite ce-mi zice mie cand dau click pe link-ul tau: "Subiectul specificat nu există". Si stii ceva, nici nu conteaza unde ai mutat posturile. De ce nu te-ai autosesizat si n-ai mutat de la bun inceput chiar postul tau in care ma faceai lipsit de inteligenta, si mai aveai si nesimtirea sa spui ca tu esti om bine crescut si matur?! N-a fost nicio problema pana in momentul in care ti-am raspuns si te-ai gandit tu cu mintea aia a ta sa ingropi discutiile. Dintr-o data ai devenit moderatorul responsabil care face curat? Adica, pana sa-ti raspund eu n-a fost nicio problema sa ma faci prost, dar, cand am raspuns, imediat ti-ai dat tu seama ca discutiile sunt off topic. Du-te bah de-aici, ca esti penibil! Mi-e sila de tine si comunistii ca tine! :angry: Arunci cu rahat si, cand ti se da replica, nici macar nu esti suficient de barbat sa accepti ca exista un raspuns. Il bagi repede sub presh, sa nu vada si altii. Amaratule!

Iti cauti plecarea de pe forumul asta.
Se pare ca ti-ai epuizat buna crestere de fatada. Ma gandeam eu ca un individ ca tine ce are un vocabular de la marginea canalului nu rezista la o disputa bazata pe argumente si cat de curand isi da in petec.
Ai merita sa primesti ban pentru vocabularul tau dar... te las in pace deocamdata. Sa vada si altii ce poti.

opel@piese-gm.ro
www.piese-gm.ro

Sus
 Profil E-mail  

MesajScris: Vin Mar 25, 2011 10:37 pm 
Neconectat

vmm scrie:
Iti cauti plecarea de pe forumul asta.
Se pare ca ti-ai epuizat buna crestere de fatada. Ma gandeam eu ca un individ ca tine ce are un vocabular de la marginea canalului nu rezista la o disputa bazata pe argumente si cat de curand isi da in petec.
Ai merita sa primesti ban pentru vocabularul tau dar... te las in pace deocamdata. Sa vada si altii ce poti.

Am gasit si eu in sfarsit gunoiul.
---------
Mai amaratule, ce faci acum, ai trecut la amenintari tipic comuniste? Ma suspenzi de pe ce? Un forum cu 3 utilizatori dintre care 2 suntem noi? Du-te bah si masoara-ti puta cu prietenul tau, ca atat va duce mintea.
Buna crestere de fatada ai tu. Tu te dai bine crescut dar jignesti oamenii cu o nesimtire incredibila. Eu ti-am spus pe fata de la bun inceput ceea ce cred. Citeste si ai sa vezi ca doar tu ai pretentia ca esti bine crescut, dar jignesti si te comporti ca un mizerabil ce esti. Esti lamentabil si, sincer sa fiu, nici prea inteligent nu esti, chiar daca tu visezi cum ca ar fi asa. Cum am mai spus, fara pretentii de a fi bine crescut vizavi de unul ca tine, mi-e sila de tine si cei ca tine!

Si acum, poti sa dai suspend si tot ce te mai duce pe tine capul ala.

PS- Apropo, vezi, ca daca nu-ti mai raspund, nu inseamna ca am ramas fara replica. Inseamna ca nu am mai accesat site-ul asta.

Sus
 Profil E-mail  

MesajScris: Vin Mar 25, 2011 11:18 pm 
Neconectat

Sunt convins ca mai ai multe de spus. Din pacate nu spui nimic interesant. Pun pariu ca daca am fi fata-n fata ai recurge la pumni. Asta se intampla atunci cand nu te duce capul sa folosesti cuvintele pentru a argumenta pozitia ta.
Sincer sa fiu, ma bucur ca nu te-am cunoscut pana acum. Mi-ai fi influentat intr-un mod negativ existenta.
Eu inca iti mai permit sa ma uimesti cu vocabularul tau.
Sper sa pot ajunge la intalnirea pe care o promovezi. Chiar mi-ar face placere sa discut cu tine fata-n fata despre ce subiect vrei tu. Chiar si despre fotografie :idea:
PS: Ai un fix cu comunismul?

opel@piese-gm.ro
www.piese-gm.ro

Sus
 Profil E-mail  

MesajScris: Sâm Mar 26, 2011 11:08 pm 
Neconectat

Pentru angi prezenta pe acest forum este restrictionata timp de 30 zile.
Ban pe IP.
Dupa ce-si racoreste mintea poate reveni. Il asteptam cu interes peste 30 de zile.

opel@piese-gm.ro
www.piese-gm.ro

Sus
 Profil E-mail  

MesajScris: Lun Mar 28, 2011 11:22 pm 
Neconectat

M-am razgandit.
Se poate ca Angi sa fi fost MUUULT prea incordat din cauza stressului provocat de organizarea evenimentului respectiv..
Are din nou acces pe forum. Il asteptam cu informatii noi despre eveniment sau despre ce vrea domnia sa.

opel@piese-gm.ro
www.piese-gm.ro

Sus
 Profil E-mail  

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 25 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 2 [ DST ]